Büyükçekmece Mangal Kömürü

 In briket mangal kömürü, Türkçe

Büyükçekmece Mangal Kömürü

Büyükçekmece Mangal Kömürü , İstanbul un son zamanlardaki hızlı büyüyüşü , her gün açılan restaurantlar , kafeler , ocakbaşı restaurantlar , kebapçılar ,nargile kafeler ile mangal kömürü sektöründe çok cazip bir bölgedir.
Art arda açılan avmler , iş merkezleri ve kafeler , bu sektörü destekler haldedir.İşte bu sebeplerden dolayı her gün artan mangal kömürü ihtiyacı , özellikle bu sektörde çalışan kömür dağıtım firmaları için cazip haldedir.
Mangal ve Nargile kömürü üreticisi olarak yıllık 800 tonluk kapasite ile Türkiye ve Dünya ya hizmet vermekteyiz.
Türkiye nin yaklaşık 350.000 ton mangal kömürü ihtiyacı olmaktadır.
Bu geniş yelpazede , geneli yurtdışından gelen mangal kömürlerinin piyasada dolar kurunun artmasıyla pahalı satılması , yerli üretimi cazip hale getirmiş , mangal kömürü toptancıları için kazançlı bir kapı olarak görülmektedir.Bayilik , toptan alım , ihracat gibi talepleriniz için bizimle iletişime geçin.

Biz Kimiz ?

Bio briket mangal kömürü fabrikası olarak , 5 yıl araştırma , 2 yıldır üretici olarak faaliyet göstermekteyiz.Briket mangal kömürü olarak hammaddesinden son kullanıcıya ulaşana kadar tüm aşamaları kendimiz üretmekteyiz.
Yenilikçi bakış açısı , dinamik ekip ile sektörel ihtiyaçları karşılamak adına sürekli gelişim halindeyiz.Şirket olarak çevreci ve güven birinci esasımızdır.Bu bilinçle , ürünlerimizin tamamı doğal ve zararsız olarak üretilmektedir.
Kimyasal ve zararlı maddeler içermemektedir.Güven esasımız , ticaret anlayışımıza dayanır. Her aşamada birinci esasımızdır.

Büyükçekmece Mangal Kömürü TALEPLERİ

Büyükçekmece daki mangal ve nargile kömürü ihtiyacı her geçen gün artmaktadır . Bu ihtiyaca yıllık 800 ton kapasite ile cevap vermeye çalışıyor ve günden güne yatırımlarımızla kapasite arttırımı sağlıyoruz.
Mangal kömürü ihtiyacının %90 nından fazlası yurtdışından geldiği için , dolar kurunun artmasıyla beraber , kömür fiyatları yükselmiş , yerli malları daha kıymetli hale gelmiştir.Karlı yatırım yapmak isteyen mangal kömürü üreticileri yada ticaret yapan kuruluşlara , cazip tekliflerle kazanç kapısı sağlamaktayız.

Büyükçekmece Mangal Kömürü ‘nün TİCARİ FAYDALARI

Büyükçekmece daki firmalar dahil , Artık ticari faaliyette bulunan , küçüklü büyüklü bütün gıda üreticileri , restaurant grubu , cafe grubu , mangal ve nargile kömürüne ihtiyaç duymaktadırlar. Öncelikle istanbul mangal kömürü üretim fabrikası olarak , firmanızın ticarı boyutunu inceliyor,
sektörde çalışacağınız yada dağıtım yapacağınız alanlar hakkında tecrübe sahibi olduğumuz için , yol gösteriyor , sadece size ürün satmak değil , satış sonrası desteği de sağlıyoruz.

Büyükçekmece Mangal Kömürü SEKTÖREL ve ÜRÜN ARAŞTIRMA/GELİŞTİRME/İNCELEME

Her gün yaptığımız arge çalışmalarıyla , sektörün tüm ihtiyaçları için yeni çözümler üretmekteyiz.Hammadde ve üretim teknolojilerimizi geliştirerek , arge çalışmalarımıza katkı sağlamaktayız.
Laboratuar da analiz yaparak , işimizi bilmsel boyutlarda inceleyip verimli hale getirmekteyiz.

Bio Briket markası olarak , sektörde ki tüm kalite belgelerine sahibiz. İhracat için de gerekli analiz raporları ve izin belgelerimiz mevcuttur.Bizden alacağınız ürünleri , Dünya nın her yerine satabilirsiniz.

Ürün Çeşitlerimiz & Hizmetlerimiz:

– İthal Briket Mangal Kömürü

– Küba Briket Mangal Kömürü

– Fındık Kabuğu Kömürü

– Nargile Kömürü

– Pratik Mangal Kömürü

– Piknik Mangal Kömürü

– Marketler için toptan mangal kömürü paketleri

– Fason Üretim

– İhracat

– İthalat

– İstanbul Avrupa Yakası Dağıtım Ağı

Detaylı bilgi ve telefon : 0850 302 74 42 – Mangal Kömürü Departmanı

Recent Posts

Start typing and press Enter to search

Briket Kömür Kullanırken Yapılan Hatalar