Beylikdüzü Mangal Kömürü

 In Genel

Beylikdüzü  Mangal Kömürü Çeşitleri

> Fındık Briket Mangal Kömürü A Kalite 10 Kg Koli

> Küba Briket Mangal Kömürü B Kalite 10 Kg Koli

> 5 cm Briket Mangal Kömürü B Kalite 15 Kg Çuval

> Sosis Mangal Kömürü 10 Kg Koli

> Fındık Kabuğu Ocakbaşı Kömürü 10 Kg Çuval

> Piknik Mangal Kömürü 2 Kg

> Pratik Mangal Kömürü 2 Kg

> Delikli Nargile Kömürü 5 Kg

> Küp Nargile Kömürü 5 Kg

Ürünlerimizin devamı için ürünlerimiz sayfasına tıklayın.

Detaylı bilgi ve telefon sipariş : 0850 302 74 42 – Mangal Kömürü Departmanı

Sipariş Ağı Noktaları

Büyükçekmece , Esenyurt , Beylikdüzü , Avcılar , Beylikdüzü  , Silivri ve yakınlarındaki bölgelere kendi araçlarımızla teslimat yapıyoruz.Diğer bölgelere toplu sipariş olduğu taktirde aynı gün veya nakliye araçlarıyla gönderim sağlıyoruz.

Sipariş için : 0850 302 74 42

Beylikdüzü  Mangal Kömürü

Beylikdüzü  Mangal Kömürü , İstanbul un son zamanlardaki hızlı büyüyüşü , her gün açılan restaurantlar , kafeler , ocakbaşı restaurantlar , kebapçılar ,nargile kafeler ile mangal kömürü sektöründe çok cazip bir bölgedir.
Art arda açılan avmler , iş merkezleri ve kafeler , bu sektörü destekler haldedir.İşte bu sebeplerden dolayı her gün artan mangal kömürü ihtiyacı , özellikle bu sektörde çalışan kömür dağıtım firmaları için cazip haldedir.
Mangal ve Nargile kömürü üreticisi olarak yıllık 800 tonluk kapasite ile Türkiye ve Dünya ya hizmet vermekteyiz.
Türkiye nin yaklaşık 350.000 ton mangal kömürü ihtiyacı olmaktadır.
Bu geniş yelpazede , geneli yurtdışından gelen mangal kömürlerinin piyasada dolar kurunun artmasıyla pahalı satılması , yerli üretimi cazip hale getirmiş , mangal kömürü toptancıları için kazançlı bir kapı olarak görülmektedir.Bayilik , toptan alım , ihracat gibi talepleriniz için bizimle iletişime geçin.

Biz Kimiz ?

Bio briket mangal kömürü fabrikası olarak , 5 yıl araştırma , 5 yıldır üretici olarak faaliyet göstermekteyiz.Briket mangal kömürü olarak hammaddesinden son kullanıcıya ulaşana kadar tüm aşamaları kendimiz üretmekteyiz.
Yenilikçi bakış açısı , dinamik ekip ile sektörel ihtiyaçları karşılamak adına sürekli gelişim halindeyiz.Şirket olarak çevreci ve güven birinci esasımızdır.Bu bilinçle , ürünlerimizin tamamı doğal ve zararsız olarak üretilmektedir.
Kimyasal ve zararlı maddeler içermemektedir.Güven esasımız , ticaret anlayışımıza dayanır. Her aşamada birinci esasımızdır.

Beylikdüzü     Mangal Kömürü TALEPLERİ

Beylikdüzü     daki mangal ve nargile kömürü ihtiyacı her geçen gün artmaktadır . Bu ihtiyaca yıllık 1200 ton kapasite ile cevap vermeye çalışıyor ve günden güne yatırımlarımızla kapasite arttırımı sağlıyoruz.
Mangal kömürü ihtiyacının %90 nından fazlası yurtdışından geldiği için , dolar kurunun artmasıyla beraber , kömür fiyatları yükselmiş , yerli malları daha kıymetli hale gelmiştir.Karlı yatırım yapmak isteyen mangal kömürü üreticileri yada ticaret yapan kuruluşlara , cazip tekliflerle kazanç kapısı sağlamaktayız.

Beylikdüzü  Mangal Kömürü ‘nün TİCARİ FAYDALARI

Beylikdüzü  daki firmalar dahil , Artık ticari faaliyette bulunan , küçüklü büyüklü bütün gıda üreticileri , restaurant grubu , cafe grubu , mangal ve nargile kömürüne ihtiyaç duymaktadırlar. Öncelikle istanbul mangal kömürü üretim fabrikası olarak , firmanızın ticarı boyutunu inceliyor,
sektörde çalışacağınız yada dağıtım yapacağınız alanlar hakkında tecrübe sahibi olduğumuz için , yol gösteriyor , sadece size ürün satmak değil , satış sonrası desteği de sağlıyoruz.

Beylikdüzü  Mangal Kömürü SEKTÖREL ve ÜRÜN ARAŞTIRMA/GELİŞTİRME/İNCELEME

Her gün yaptığımız arge çalışmalarıyla , sektörün tüm ihtiyaçları için yeni çözümler üretmekteyiz.Hammadde ve üretim teknolojilerimizi geliştirerek , arge çalışmalarımıza katkı sağlamaktayız.
Laboratuar da analiz yaparak , işimizi bilmsel boyutlarda inceleyip verimli hale getirmekteyiz.

Bio Briket markası olarak , sektörde ki tüm kalite belgelerine sahibiz. İhracat için de gerekli analiz raporları ve izin belgelerimiz mevcuttur.Bizden alacağınız ürünleri , Dünya nın her yerine satabilirsiniz.

Recent Posts

Start typing and press Enter to search

çatalca mangal kömürükumburgaz mangal kömürü